Skip links

Main navigation

Yhteystiedot ja tulo-ohjeet

Yhteystiedot ja tulo-ohjeet

Messukeskus sijaitsee Helsingin Pasilassa, erinomaisten liikenneyhteyksien keskellä. Läheinen Pasilan asema on 300 metrin kävelymatkan päässä Messukeskuksesta.

Eteläinen sisäänkäynti | Messuaukio 1, 00520 Helsinki
Messuparkki  ja pohjoinen sisäänkäynti| Messuparkin osoite navigaattoriin: Ratapihantie 17

Katso tarkemmat tulo-ohjeet >>


MAJOITUSKIINTIÖ 20. – 23.3.2019, varauskoodi: SHP19

Olemme neuvotelleet majoituskiintiön Hotelli Holiday Inn Helsinki -hotelliin
Messuaukio 1, 00520 Helsinki, puh.09 6899 9025, expo@holidayinnhelsinki.fi

Hinnat
138 EUR / yhden hengen standard huone / vrk
158 EUR / kahden hengen standard huone / vrk
178 EUR / yhden hengen executive huone / vrk
198 EUR / kahden hengen executive huone / vrk

Majoitushintaan sisältyy runsas aamiainen, iltasauna, wifi, kuntosali ja alv. Hinnat sisältävät  voimassa olevan arvonlisäveron.

Paikoitus
Hotellissa on oma parkkihalli, jossa on 64 parkkipaikkaa. Parkkihalliin ajetaan hotellin itäpäädystä, messupaikoitusalueen tasolta. Parkkihallin lisäksi hotellin asiakkaat voivat pysäköidä auton Messukeskuksen ulkopaikoitusalueella. Paikoitusalueella on hyvin tilaa myös tilausbussien pysäköintiin.

Toivotamme Sinut tervetulleeksi Holiday Inn Helsinki Expo hotelliin!



Asiakaspalvelu ja myynti (yli 10 henkilön ryhmätarjoukset)
Katariina Asp, Fioca Oy
katariina.asp@fioca.fi
p. 050 326 6750


Tapahtuman toteutus ja ohjelman sisältö
Koulutuspäällikkö Heidi Kosonen
heidi.kosonen@fioca.fi
p. 050 311 1077


Tapahtuman markkinointi
Markkinointipäällikkö Salla Salminen
salla.salminen@fioca.fi
p. 044 5290 025


Näyttelyalueen myynti / ständipaikat
Myyntipäällikkö Miia Hakulinen
miia.hakulinen@messukeskus.com, p. 050 416 6522


 

Media, Ihmisen parhaaksi -palkinto
Markkinointi- ja viestintäpäällikkö Johanna Parmanen
johanna.parmanen@sairaanhoitajat.fi
p. 050 4117 724